Akdeniz Metal, farklı ödeme seçenekleri ve kredi kartı avantajlarıyla ödemelerinizde kolaylık sunmaktadır.

Egepen Deceuninck Hakkında

Egepen Deceuninck Hakkında

1981 yılında kurulan, Türkiye'nin PVC Profil Sektörü'ndeki öncü kuruluşu Ege Profil A.Ş; çeyrek asırlık marka geçmişinden aldığı güçle yatırımlarını sürdürmektedir. 2000 yılında Dünya'nın tartışmasız en büyük PVC profil üreticisi Deceuninck Grubu'nun şirketimizin en büyük hissedarı oluşuyla birlikte sektörün nabzı değişmiştir.

Egepen markasının taşıdığı güven ve pazar bilgisi, Deceuninck Grubu'nun; müşteri odaklı yaklaşımı, sahip olduğu yüksek teknoloji ve kalite anlayışıyla bütünleşmiştir.

Dünya çapında entegre bir topluluk olan Deceuninck NV; kompaund, tasarım, geliştirme, ekstrüzyon, finisaj ve geri dönüşüm konularında uzmanlaşmıştır. Topluluk; hedeflerini, kalite ve hizmet anlayışını 'mükemmele ulaşma tutkusu'yla özetlemektedir.

Ege Profil A.Ş., 2001 yılından itibaren yüksek bir performans göstermiş ve sürekli bir büyüme kaydetmiştir. Ulaşılan bu başarının ardında, sahip olunan pazar deneyimi ve sağlanan personel motivasyonunun rolü önemlidir. Yatay organizasyon modelinin hakim olduğu şirkette; her kademedeki personel inisiyatif kullanma, yetki ve sorumluluk paylaşımı konularında yönetim tarafından desteklenmektedir.

Ege Profil A.Ş'nin genç ve dinamik personeli, Deceuninck'in dünyadaki liderlik misyonuna uygun biçimde Türkiye'de pazarı belirleyen trendleri yaratmayı sürdürmektedir.

Çalışanlara sunulan eğitim olanakları, AR-GE faaliyetlerine verilen önem, uygulanan kalite politikası ve topluluğun yarattığı büyük bilgi paylaşımı başarıyı vazgeçilmez kılmaktadır.

Ege Profil A.Ş., dünya standartlarındaki üretim kalitesinden asla ödün vermeden, çevreye duyarlı yapısıyla, 57.000 m2 kapalı alanda, 50.000 ton kapasiteye sahip makine parkı ve 377 çalışanla üretim gerçekleştirilmektedir.

Egepen Deceuninck markasıyla, yurtiçinde geniş bir bayi ağıyla hizmet verilmekte, böylece son kullanıcı zorluk çekmeden ürünlere ulaşabilmektedir. Yeni ürünler ve teknolojik gelişmeler, bayi eğitim seminerleri, uygulamalı işletme eğitimleri ve teknik yayınlar yoluyla müşteri beklentileri en üst seviyede karşılanmaktadır.

Bugün, sektörünün en geniş ürün yelpazesine sahip şirketimiz, kendi geliştirdiği üçyüzü aşkın kalıpla üretim yapmaktadır. Bayilerimizin markamıza duydukları inanç ve müşteri beklentilerini en yüksek düzeyde karşılama çabasıyla artan satışlarımız, rakiplerimize üstünlüğümüzü hissettirmektedir.

Yurtdışı pazarlardaki payımızı daha da artırabilmek için İhracat Departmanı'mız, teknik eğitim seminerleri düzenlemekte ve bunun yanı sıra yeni pazar araştırmalarını da hızla sürdürmektedir. Üretilen profillerin dünya standartlarına uygunluğu ve Lojistik Departmanı'mızın hızlı sevkiyat yapabilme yeteneğiyle bütünleşen bu çalışmalar, yakın gelecekte ihracatımızın daha da artacağının sinyallerini şimdiden vermektedir.

Topluluğun yarattığı büyük sinerji ve yatırımlarla gelen kapasite artışı, fiziksel değişiklikleri de zorunlu kılmaktadır. Bu amaçla fabrika arazimiz içindeki mevcut yapılarda daha verimli çalışmayı sağlayacak geliştirme yatırımları sürdürülmektedir.

Tüm bunların yanı sıra “Biz bir Aileyiz” cümlesinden yola çıkarak Kurumsal Davranış Kuralları'nı oluşturan ve çalışanlarına duyuran Ege Profil A.Ş., “Şirketimizi, eşsiz bir karşılıklı saygı ve meslek hırsı atmosferine sahip özel bir iş yeri yapmak istiyoruz. Farklı ülkelerde çalışıyor, farklı dilleri konuşuyor olsak dahi, her zaman ortak bir değerler bütününe sahip tek bir şirket gibi hareket etmeliyiz”, derken şu değerleri oluşturmuştur.

"Biz"

Fırsatları arar, bulur ve değerlendiririz. İnisyatif sahibi, meraklı ve dikkatliyiz.

Açık bir iletişim tarzını uygular, daha açık ve daha anlaşılır olabilmek için iletişim becerisi eğitimini sürdürürüz. Başkalarının fikirlerini ve deneyimlerine kulak veririz.

Uluslararası yönelimli bir kuruluş olarak bilgi ve deneyimi başkalarıyla paylaşarak, ekip çalışmasına etkin katkıda bulunuruz. Başkalarının katkılarına saygı duyarız ve kültürel farklılıklar ile kültürel çeşitliliği her zaman dikkate alırız.

İş yerinde sosyal ve etik standartlara bağlı kalırız. Gizli konuları doğru şekilde ele alırız. Davranış kurallarını gözetiriz. Kuruluşun yaklaşımını sadakatle yayar, dürüstlük ve bağlılık örneği olmayı hedefleriz.

Sonuca ulaşmak üzerine yoğunlaşırız. Anlaşmaların yerine getirilmesini sağlarız ve verilen sözleri tutma konusunda güveniliriz. Kaynakları ekonomik şekilde kullanırız.

Kendimizin ve başkalarının iş kalitesinden yüksek beklentilerimiz vardır. Güvenli, sağlıklı ve çevre dostu olarak hareket etmek için çaba harcarız. Sürekli ilerlemenin peşindeyiz.

Tüm ilgililerin, müşterilerin, çalışanların, komşularımızın, hissedarların ve tedarikçilerin istekleri, çıkarları ve / veya stratejilerini dikkate alırız. Onların gereksinimlerini karşılar ve bu gereksinimleri doğru şekilde ele alırız.

Üstlenilen işleri başarıyla sonuçlandırmak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya ve çok çalışmaya istekliyiz. Kendi zamanımızı ve başkalarının zamanını etkin şekilde yönetiriz. Baskı ile (kendi üzerimizdeki ve başkalarının üzerindeki) sağlık, dinlenme ve stresle makul bir yoldan başa çıkarız.

Çevrenin korunması kurumsal stratejimizin bir parçasıdır.

Bizler; birbirimize, şirkete ve çevreye özen gösterme taahhüdünde bulunuruz. Bütün faaliyetlerimizde atıkları, emisyonları ve çevreye bırakılan maddeleri azaltmaya çalışırız. Bütün hammaddeleri, ürünleri ve atıkları güvenli bir şekilde kullanır, işler, nakleder ve tasfiye ederiz. Ayrıca başkalarının, ürünlerimizi kullanırken taşıdıkları çevresel sorumluluğu anlamalarına yardımcı oluruz.

Çevresel uygulamalarımızı devlet kurumlarıyla, yüklenicilerle ve topluluklarla birlikte kalıcı olarak ileriye götürmek için uğraş veririz. Çevre için verdiğimiz taahhüt, herkesçe paylaşılan bir sorumluluktur.

“Biz” bu ilkelerden yola çıkarak, mükemmelliğe ulaşma tutkusu yolunda birlikte ilerlemeye devam ediyoruz.

Misyonumuz, küresel, entegre bir şirket olarak faaliyet göstermek, yüksek katma değere sahip geniş kapsamlı preslenmiş PVC-U pencere ve kapı sistemleri ile inşaat ürünleri sunmak ve en iyiye ulaşma tutkumuzla müşteri beklentilerinin ötesine geçmektir.

Egepen Deceuninck markasıyla her zamanki gibi üretmeye, araştırmaya, yeni tasarımlara, istihdam yaratmaya ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

Kaynak : egepen.com

PVC Kapı ve Pencere Sistemleri sayfasına Geri Dön

Design Studio

Size özel hazırlanmış tasarımları Design Studio sayfasına özel proje şifreniz ile girip görebilir yorumlarınızı gönderebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Tel : 0 232 467 65 77
Fax: 0 232 467 65 76
Gsm:0535 833 06 86

info@akdeniz-metal.com.tr


Üyelik Girişi
Site Haritası