Akdeniz Metal, farklı ödeme seçenekleri ve kredi kartı avantajlarıyla ödemelerinizde kolaylık sunmaktadır.

Sabit Sürme Sistemi

 
 
SÜRME

 

 

Egepen Deceuninck Sürme Sistemleri günlük hayatın telaşından uzaklaşıp, doğayla içi içe yaşam sürme isteğimizi ve mimari tasarımlarda özgür düşünebilmemizi sağlamak için tasarlanmıştır.
 
Sürme sistemleri, iki gruba ayrılabilir;
 
 
Çift ray sürme- (Sürme kasa)
 
İki hareketli sürme kanadın, sürme kasa üzerinde çalışması ile sağlanmaktadır.
 
Tek ray sürme- (Sabit sürme kasa/Sabit sürme pervaz kasa)
 
Bir hareketli sürme kanat ve diğer tarafın sabit bölüm olduğu uygulamalardır, kasa profili olarak, sabit sürme kasa veya sabit sürme pervaz kasa kullanılmaktadır.

 

Sistem Bütünlüğü
 
Sürme Sistemi içindeki 26 farklı PVC  profil ile bir çok özel detaya çözüm kazandırılmıştır. Sürme kasa, sabit sürme  pervaz kasa profili olmak üzere 3 farklı kasa profili yer almaktadır.

Sürme sisteminde üretilecek pencere ve kapı ebatına göre iki farklı sürme kanat profili (3 odacıklı) seçeneği yer almaktadır. Pencere sürme sisteminde cam alanı, yani görüş alanının artırılması hedeflenirken, kapı sürme sisteminde de mukavemetin artırılması hedeflenmiştir.

 

Yalıtım Konsepti
 
Sürme sisteminin tasarımında “YALITIM” konsepti ön planda tutulmuştur. Sistem içinde yer alan birçok profil ve yardımcı malzeme, izolasyon hedeflenerek tasarlanmıştır. Birleşim yerindeki alın kapatma ve alın birleştirme profillerine TPE conta dahil edilerek izolasyon sağlanmıştır. Ayrıca sistemde yer alan birçok malzemede yalıtımı artıran çözümler üretilmiştir.

 

Zendow, Everest Max ve Everest Sistemleri ile Uyum
 
Sürme ve Sabit Sürme Sistemleri, yardımcı profiller kullanılarak Zendow, Everest Max ve Everest Sistemleri ile kombine edilebilmektedir.

 

Yeni Alüminyum Profiller
 
Alüminyum alın kapatma ve alüminyum alın birleştirme profilleri ile doğramanın, rüzgara karşı mukavemeti artırılarak daha geniş ebatlarda doğrama imalatı yapma olanağı sağlanır. Aynı zamanda bu alüminyum profiller doğramayı estetik açıdan tamamlamaktadır.

 

 
Sürme Kasa ve Sabit Sürme Sistemleri'nde Fiks Bölüm Yapma Olanağı
Sürme kasa çift kanat hareketli veya sabit sürme kasa uygulamalarında üst ve yan kısımlarda fiks bölümler oluşturulabilir. Aynı zamanda bu sistemde jaluzi cam uygulaması da yapılabilmektedir.
Design Studio

Size özel hazırlanmış tasarımları Design Studio sayfasına özel proje şifreniz ile girip görebilir yorumlarınızı gönderebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Tel : 0 232 467 65 77
Fax: 0 232 467 65 76
Gsm:0535 833 06 86

info@akdeniz-metal.com.tr


Üyelik Girişi
Site Haritası