Akdeniz Metal, farklı ödeme seçenekleri ve kredi kartı avantajlarıyla ödemelerinizde kolaylık sunmaktadır.

Hakkımızda1986 yılında İzmir’ de kurulan firmamız, genel olarak endüstriyel / ticari yapılar ile konutlarda kullanılmak üzere yapısal ürünler ve çelik konstrüksiyon konusunda faaliyet göstermektedir. Çalışma alanlarımız belirli malzemelerle sınırlı olmayıp, modern mimarinin gerektirdiği farklı disiplinlerden malzeme kombinasyonları ve projenin gerektirdiği çelik, paslanmaz çelik, alüminyum, PVC, cam, ve ahşap gibi metal ve metal olmayan malzemeler başarı ile uygulanmakta ve tek elden komple çözümler sağlanmaktadır.

 

Firmamız faaliyet gösterdiği tüm alanlarda, teklif aşamasından işin teslimine ve ürün kullanımı dahil tüm süreçlerde yüksek bir tasarım ve kalite anlayışı ile hareket eder. Kadromuzda bulunan, alanında tecrübeli tasarımcı ve konstrüktörler, ihtiyacın belirlenmesi, tasarım, üretim ve montaj adımlarının tamamında müşteri istekleri ve kalite normları doğrultusunda çalışır. Yapılacak iş bilgisayar destekli tasarım yazılımları ile hızlı bir şekilde projelendirilmekte, gerekli testler, analizler ve fiyatlandırma çok kısa sürede yapılmaktadır. Ayrıca müşterinin yapılacak işin nihai şekli konusunda en üst seviyede bilgilendirilmesi sağlanır.


Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda, gerekli makine ve teçhizat donanımına sahip olan firmamız bu konuya özel önem vermekte, teknolojik gelişmeleri yakından takip edip kullanmaktadır. Bu donanımları etkin bir şekilde kullanabilen eğitimli ve mesleki formasyona sahip personelimiz “İş güvenliği, kalite, verimlilik” ilkeleri ile işinizin en kısa sürede, mükemmel şekilde
tamamlanmasını ve %100 müşteri memnuniyetini hedefler.

 

Design Studio

Size özel hazırlanmış tasarımları Design Studio sayfasına özel proje şifreniz ile girip görebilir yorumlarınızı gönderebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Tel : 0 232 467 65 77
Fax: 0 232 467 65 76
Gsm:0535 833 06 86

info@akdeniz-metal.com.tr


Üyelik Girişi
Site Haritası